Pigmentrivare fundament i porfyr

Klubbat för:

5 400 SEK

3 000 SEK

PIGMENTRIVARE, rundtoppig,1800-tal, höjd 11 cm, FUNDAMENT, porfyr, 20x20 cm

Nagg

240353

2014-04-11