Niki färgserigrafi
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DE SAINT-PHALLE, Niki (1930-2002): You made me discover, signerad N. de Saint Phalle, 2/115, färgserigrafi, 68x48 cm
PROVENIENS: Scandic Hotel Continental, Stockholm
Ytskador i den blå tryckfärgens nederdel
240358
2014-04-13