Niki färgserigrafi

Niki färgserigrafi
Niki färgserigrafi

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DE SAINT-PHALLE, Niki (1930-2002): You made me discover, signerad N. de Saint Phalle, 2/115, färgserigrafi, 68x48 cm
PROVENIENS: Scandic Hotel Continental, Stockholm

Ytskador i den blå tryckfärgens nederdel

240358

2014-04-13