Lennart Olausson oljemålning
2014-04-12
240360
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OLAUSSON, Lennart (född 1944): Gotland, signerad och daterad Lennart Olausson 86, olja på duk, ca 81x100 cm