Lennart Olausson oljemålning

Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OLAUSSON, Lennart (född 1944): Gotland, signerad och daterad Lennart Olausson 86, olja på duk, ca 81x100 cm

240360

2014-04-12