Olle Thorell olja

Olle Thorell olja
Olle Thorell olja
Olle Thorell olja
Olle Thorell olja

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

THORELL, Olle (1900-tal): Dam i fjäderboa, signerad, olja på pappannå, 28x22 cm, oramad

240366

2014-04-13