Målning 1800-tal

Målning 1800-tal
Målning 1800-tal
Målning 1800-tal
Målning 1800-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Pastoralt landskap sett inifrån en grotta, osignerad, olja på duk, 69x100 cm

Repor, smärre skador

240374

2014-04-13