Klubbat för:
4 400 SEK
5 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Pastoralt landskap sett inifrån en grotta, osignerad, olja på duk, 69x100 cm
Repor, smärre skador
240374
2014-04-13