Einar Höste blandteknik

Einar Höste blandteknik
Einar Höste blandteknik
Einar Höste blandteknik
Einar Höste blandteknik

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖSTE, Einar (född 1930): Del av "Ändlös vägg" NOPQ 56-63, signerad och daterad Einar Höste -79, blandteknik, 20x28 cm

240378

2014-04-13