Leo Reis gouache

Leo Reis gouache
Leo Reis gouache
Leo Reis gouache
Leo Reis gouache

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

REIS, Leo (1926-2001): Komposition, signerad och daterad Leo Reis -53, gouache, 25x42 cm

240405

2014-04-14