Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
REIS, Leo (1926-2001): Komposition, signerad och daterad Leo Reis -53, gouache, 25x42 cm
240405
2014-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här