Kaffekanna

Kaffekanna
Kaffekanna
Kaffekanna
Kaffekanna
Kaffekanna
Kaffekanna

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFEKANNA, tenn, rokoko, 1700-tal, höjd 17 cm

Skador, kompletterad

240424

2014-04-11