Helena Bruun olja

Helena Bruun olja
Helena Bruun olja
Helena Bruun olja
Helena Bruun olja
Helena Bruun olja
Helena Bruun olja

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRUUN, Helena (Finland 1920-1999): Augusti - Svartö, signerad och daterad 1973, olja på duk, 65x86 cm

240425

2014-04-10