Helena Bruun olja

Helena Bruun olja
Helena Bruun olja
Helena Bruun olja
Helena Bruun olja
Helena Bruun olja
Helena Bruun olja

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUUN, Helena (Finland 1920-1999): O. Rosenqvist med elever, signerad och daterad 1960, olja på duk, 51x61 cm

240426

2014-04-10