Helena Bruun olja på duk

Helena Bruun olja på duk
Helena Bruun olja på duk
Helena Bruun olja på duk
Helena Bruun olja på duk
Helena Bruun olja på duk
Helena Bruun olja på duk

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUUN, Helena (Finland 1920-1999): Segelbåt i storm, signerad och daterad 1990, olja på duk, 51x61 cm

240427

2014-04-10