Skänk Danmark

Skänk Danmark
Skänk Danmark
Skänk Danmark
Skänk Danmark
Skänk Danmark
Skänk Danmark

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIDEBOARD, 1960/70-tal, fanérad i palisander, Danmark, Skovby möbler, längd 195, 75x48 cm

Smärre slitage

240429

2014-04-11