Peter Tillberg oljemålning
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TILLBERG, Peter (född 1946): "Hästen", signerad och daterad -78, olja på duk, ca 101x70 cm
Historik: Förlaga till affisch till scenografin till "Fürsteslickaren"
Utställd: Vikingbergs konstmuseum i Helsingborg nov 1974
240439
2014-04-12