Peter Tillberg oljemålning

Peter Tillberg oljemålning
Peter Tillberg oljemålning
Peter Tillberg oljemålning
Peter Tillberg oljemålning
Peter Tillberg oljemålning
Peter Tillberg oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TILLBERG, Peter (född 1946): "Hästen", signerad och daterad -78, olja på duk, ca 101x70 cm
Historik: Förlaga till affisch till scenografin till "Fürsteslickaren"
Utställd: Vikingbergs konstmuseum i Helsingborg nov 1974

240439

2014-04-12