Kaffeservis i silver

Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KAFFESERVIS, silver/830, 1900-tal, Norge, svenska importstämplar, rokokostil, bestående av: kaffekanna, sockerskål, gräddkanna, höjd 7-25 cm, vikt ca 873 g

240443

2014-04-11