Kaj Molter oljemålning

Kaj Molter oljemålning
Kaj Molter oljemålning
Kaj Molter oljemålning
Kaj Molter oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

MOLTER, Kaj Axel (född 1903): "Landemarket", signerad och daterad K Molter 1964, olja på duk, 36x41 cm

Zustandsbeschreibung

240479

2014-04-12