Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
MOLTER, Kaj Axel (född 1903): "Landemarket", signerad och daterad K Molter 1964, olja på duk, 36x41 cm
Zustandsbeschreibung
240479
2014-04-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner