Erik Höglund glas

Erik Höglund glas
Erik Höglund glas
Erik Höglund glas
Erik Höglund glas
Erik Höglund glas
Erik Höglund glas
Erik Höglund glas
Erik Höglund glas

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL på fot, KARAFF, glas, signerad och daterad E. (Erik) Höglund Chribska -92 resp Led Rövne, höjd 15,5-19 cm

240489

2014-04-11