K G Nilsson serigrafi

K G Nilsson serigrafi
K G Nilsson serigrafi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NILSON, K.G. (född 1942): "Älven V", signerad och daterad KG Nilson 1986, 36/50, färgserigrafi, 115x39 cm

240494

2014-04-12