William Henderson oljemålning

William Henderson oljemålning
William Henderson oljemålning
William Henderson oljemålning
William Henderson oljemålning
William Henderson oljemålning
William Henderson oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HENDERSON, William (1844-1904): Shepherdd´s friends, signerad, olja på duk, 51x76 cm

240498

2014-05-04