Harald Viggo Moltke oljemålning
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
MOLTKE, Harald Viggo (1871-1960): Grönländskt par, signerad, olja på duk, 33x43 cm
Kuntoraportti
240500
Päivämäärä:
2014-05-04