Harald Viggo Moltke oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

MOLTKE, Harald Viggo (1871-1960): Grönländskt par, signerad, olja på duk, 33x43 cm

Kuntoraportti

240500

Päivämäärä:

2014-05-04