Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
DOHNALEK, Karel (1879-1945): Skördetid, olja på duk, signerad, 80x120 cm
Zustandsbeschreibung
240507
2014-04-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner