Karel Dohnalek oljemålning

Karel Dohnalek oljemålning
Karel Dohnalek oljemålning
Karel Dohnalek oljemålning
Karel Dohnalek oljemålning
Karel Dohnalek oljemålning
Karel Dohnalek oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

DOHNALEK, Karel (1879-1945): Skördetid, olja på duk, signerad, 80x120 cm

Zustandsbeschreibung

240507

2014-04-13