Leida Rives litografi

Leida Rives litografi
Leida Rives litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RIVES, Leida (1915-1989): Komposition, signerad L Rives 59, 82/115, färglitografi, 45x31 cm

Gulnader

240512

2014-04-14