James Brown akvarell på papper

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BROWN, James (USA född 1951):Passion XXXII, signerad och daterad på baksidan James Brown 1988, akvarell/kaffe på papper, ur serien Passions

240526

2014-04-12