Kanna Sylvia Stave för K Anderson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KANNA, nysilver, Sylvia Stave för K. Anderson, 1930-tal, formgiven 1933, stämplad K. Anderson ALP, höjd 17 cm

Buckla

240527

2014-04-12