Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SLAGBORD, 1800-talets första hälft, vitmålat, höjd 76, 55x108, total längd 181 cm
Sprickor, slitage
240533
2014-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här