Slagbord 1800

Slagbord 1800
Slagbord 1800
Slagbord 1800
Slagbord 1800
Slagbord 1800
Slagbord 1800
Slagbord 1800
Slagbord 1800
Slagbord 1800
Slagbord 1800

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SLAGBORD, 1800-talets första hälft, vitmålat, höjd 76, 55x108, total längd 181 cm

Sprickor, slitage

240533

2014-04-12