Sven Westman olja
2014-04-14
240549
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WESTMAN, Sven R (1887-1962): Stilleben, monogramsignerad, utförd 1961, 36x39 cm
Kantslitage