Patrik Reuterswärd olja

Patrik Reuterswärd olja
Patrik Reuterswärd olja
Patrik Reuterswärd olja
Patrik Reuterswärd olja

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REUTERSWÄRD, Patrik (1886-1971): Sydländsk by, signerad P. Reuterswärd, olja på pannå, 37x45 cm

240565

2014-04-14