Pierre Olofsson litografi

Pierre Olofsson litografi
Pierre Olofsson litografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLOFSSON, Pierre (1921-1996): ur "Engelska parken", signerad Olofsson, 40/75, färglitografi, 30x50 cm

240571

2014-04-14