Vas tenn Ernst Svedbom

Vas tenn Ernst Svedbom
Vas tenn Ernst Svedbom
Vas tenn Ernst Svedbom
Vas tenn Ernst Svedbom
Vas tenn Ernst Svedbom
Vas tenn Ernst Svedbom
Vas tenn Ernst Svedbom
Vas tenn Ernst Svedbom

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, tenn, Ernst Svedbom Vetlanda, art deco stil, med glasinsats, stämplad ESm höjd 24 cm

Bucklor, glasinsats med nagg

240579

2014-04-28