Lena Cronqvist etsning

Lena Cronqvist etsning
Lena Cronqvist etsning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CRONQVIST, Lena (född 1938): Kyssen, signerad, 34/40, etsning, bladmått ca 44x40 cm, oramad

240604

2014-04-14