Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPELBORD, 1800-talets mitt, fanérat med fruktträd, höjd 84, 79x45 cm

Slitage, renoverat, fanérskador, något krumma ben

240658

2014-04-13