Mollie Faustman oljemålning

Mollie Faustman oljemålning
Mollie Faustman oljemålning
Mollie Faustman oljemålning
Mollie Faustman oljemålning
Mollie Faustman oljemålning
Mollie Faustman oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FAUSTMAN, Mollie (1883-1966): "Det vita huset", monogramsignerad MF, olja på duk, 55x81 cm

240661

2014-04-14