Ljuskrona rokokstil

Ljuskrona rokokstil
Ljuskrona rokokstil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, för 6 ljus, 1900-talets första hälf, rokokostil, slipade prismor, höjd ca 76, diameter 43 cm

Prismor med smärre nagg

240668

2014-04-14