Linda Lysell oljemålning

Linda Lysell oljemålning
Linda Lysell oljemålning
Linda Lysell oljemålning
Linda Lysell oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LYSELL, Linda (född 1947): två systrar, signerad Linda Lysell -02, olja på pannå, 37x44 cm

240672

2014-04-14