Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 500 SEK
BESTICK, 43 dlr, silver, varierande halter, några med importstämplar, bestående av: bl a soppskedar, gafflar samt ströare, vikt ca 3610 g
Inskriptioner och bruksslitage
240687
2014-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här