Xet Erixson litografi

Xet Erixson litografi
Xet Erixson litografi
Xet Erixson litografi
Xet Erixson litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Interiör, signerad Sven Erixon, 103/360, färglitografi, 50x40 cm

Gulnad

240712

2014-04-14