Sängbord 1 par

Sängbord 1 par
Sängbord 1 par
Sängbord 1 par
Sängbord 1 par
Sängbord 1 par
Sängbord 1 par
Sängbord 1 par
Sängbord 1 par
Sängbord 1 par
Sängbord 1 par

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄNGBORD, 1900-talets första hälft, England, mahognyfanér med intarsia, mässingsbeslag, höjd 71, 35x30 cm

Torrsprickor, skador, slitage

240716

2014-04-13