Fällbord

Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FÄLLBORD, 1800-talets andra hälft, valnöt, diameter 58 cm, höjd 73 cm

Slitage, sprickor

240719

2014-04-13