Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

HUNTING TABLE, 1900-talets först hälft, mahogny, höjd 44, 152x89 cm

Ytskador, slitage

240720

2014-04-13