Snedklaffsektretär England
2014-04-13
240724
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SNEDKLAFFSEKRETÄR, 17/1800-tal, ekfanér, England, beslag i mässing, lösa delar medföljer, höjd 105, 92x53 cm
Torrsprickor, delar och nycklar saknas, skador