Byrå 1800-tal

Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets första hälft, sengustaviansk, fanér i mahogny, delvis förgyllda beslag i mässing i form av lagerkransar, höjd ca 80, 89x49 cm

Slitage, ytskador, listdelar saknas, 1 låskista saknas, nyckel saknas

240756

2014-04-13