Byrå 1800-tal
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, 1800-talets första hälft, sengustaviansk, fanér i mahogny, delvis förgyllda beslag i mässing i form av lagerkransar, höjd ca 80, 89x49 cm
Slitage, ytskador, listdelar saknas, 1 låskista saknas, nyckel saknas
240756
2014-04-13