Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ISHINK, stavlimmad teak, brännstämplad JHQ (Jens Holger Quistgaard, 1919-2008) Dansk designs Denmark, designår 1955, höjd 49 cm
Bruksslitage, hänkeln med slagskada
240762
2014-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här