Ishink design Jens Quistgaard

Ishink design Jens Quistgaard
Ishink design Jens Quistgaard
Ishink design Jens Quistgaard
Ishink design Jens Quistgaard
Ishink design Jens Quistgaard
Ishink design Jens Quistgaard
Ishink design Jens Quistgaard
Ishink design Jens Quistgaard

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ISHINK, stavlimmad teak, brännstämplad JHQ (Jens Holger Quistgaard, 1919-2008) Dansk designs Denmark, designår 1955, höjd 49 cm

Bruksslitage, hänkeln med slagskada

240762

2014-04-13