Uppläggningsfat Kina

Uppläggningsfat Kina
Uppläggningsfat Kina
Uppläggningsfat Kina
Uppläggningsfat Kina

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UPPLÄGGNINGSFAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått av blommor, längd 45,5 cm

Nagg

240768

2014-04-15