Bilmodell Vilac

Bilmodell Vilac
Bilmodell Vilac
Bilmodell Vilac
Bilmodell Vilac

Klubbat för:

750 SEK

800 SEK

BILMODELL, Frankrike, Vilac, 1900-talets andra hälft, Bugatti Type 59, 1931, bemålat trä, längd 39 cm

Bruksslitage

240774

2014-04-14