Rune Jansson oljemålning
2014-04-15
240779
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JANSSON, Rune (född 1918): "Delvis täckt med grönt", signerad och daterad Rune Jansson -60, olja på duk, 37x21 cm
Krackeleringar