Ask Japan

Ask Japan
Ask Japan
Ask Japan
Ask Japan
Ask Japan
Ask Japan

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ASK med lock, porslin, Japan, 1900-talets första hälft, dekor i underglasyrblått, höjd 14 cm

Nagg vid mynning

240787

2014-04-13