Carl Johan de Geer litografi

Carl Johan de Geer litografi
Carl Johan de Geer litografi

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DE GEER, Carl Johan (född 1938): "Natten", signerad och daterad 1991, 108/150, litografi, 60x46 cm

Kantveck

240795

2014-04-15