Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SÖDERBERG, Ernst (1889-1967): Sydländskt bymotiv, signerad Ernst Söderberg, olja på pannå, 48x48 cm
240798
2014-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här