Ulf Gripenholm litografier
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): "Himmel och Hav", grafikkassett innehållandes 3 st litografier, signerad och daterad Ulf Gripenholm, 207/300, färglitografi, pappersformat 31x39 cm, bok medföljer, ej komplett, oramade
240804
2014-04-15