Ulf Gripenholm litografier

Ulf Gripenholm litografier
Ulf Gripenholm litografier
Ulf Gripenholm litografier
Ulf Gripenholm litografier
Ulf Gripenholm litografier
Ulf Gripenholm litografier
Ulf Gripenholm litografier
Ulf Gripenholm litografier
Ulf Gripenholm litografier
Ulf Gripenholm litografier

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): "Himmel och Hav", grafikkassett innehållandes 3 st litografier, signerad och daterad Ulf Gripenholm, 207/300, färglitografi, pappersformat 31x39 cm, bok medföljer, ej komplett, oramade

240804

2014-04-15