Ulf Gripenholm litografier
Valmis
2014-04-15
240804
| Korkein tarjous | 2 800 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): "Himmel och Hav", grafikkassett innehållandes 3 st litografier, signerad och daterad Ulf Gripenholm, 207/300, färglitografi, pappersformat 31x39 cm, bok medföljer, ej komplett, oramade